رژیم غذایی آنلاین به اندام دکتر کرمانی

اولین و هوشمندترین سامانه رژیم در ایران

در خانه و آنلاین رژیم بگیرید

سامانه آنلاین رژیم برای صرفه جویی در هزینه و وقت شما، طراحی شده است. نیازی نیست از خانه بیرون بروید، از دردسر رفت وآمد و آلودگی هوا و سر و صدا در امانید و برای تناسب اندام، سلامتی شما به خطر نمی افتد.
نا گفته نماند که در سامانه آنلاین رژیم، هر 2 هفته یکبار می توانید با کارشناس تغذیه ارتباط رایگان داشته باشید.

به هر وزنی که دوست دارید برسید!

هزاران نفر از افراد مبتلا به اضافه وزن، با استفاده از رژیم دکتر کرمانی موفق به کاهش وزن شده اند. گفت وگوی گروه به اندام را با این افراد در سایت مطالعه کرده و با فراز و فرودهای رسیدن به موفقیتشان با خبر شوید. بسیاری از مراجعین ما، بعد از خواندن این گفت وگوها برای آغاز رژیم کاهش وزن، جدی و مصمم شده اند.

همیشه غذای دلخواهتان را بخورید

از لیست ده ها غذایی که برایتان در نظر گرفته ایم می توانید غذاهای دلخواه خود را انتخاب کنید. پس در طول رژیم، سرسفره خانواده بنشیند و هرچه دوست دارید بخورید.
حتی اگر شرایط خاصی داشته باشید، برنامه متناسب با شرایط شما، بهترین مسیر موفقیت را برایتان فراهم می کند.

از بانک جامع کالری غذاها بهره ببرید

با همراه داشتن جامع ترین لیست کالری غذاها و خوراک هایی که می شناسید، هیچ وقت درگیر خوردن یا نخوردن مواد غذایی نمی شوید.
برای استفاده از این لیست، کافی است عضو نرم افزار به اندام شوید و با یک جست و جوی ساده از میزان کالری، پروتئین ، کربوهیدرات، فیبر و کل چربی غذای مورد نظر خود اطلاع حاصل کنید

تحلیل آنلاین و تماس رایگان کارشناس هر دو هفته یک بار با شما !

در طول دوره رژیم غذایی، هر دو هفته یک بار، کارشناس تغذیه با شما تماس می گیرد تا با توجه به تحلیل هوشمندی که نرم افزار ارائه داده است، شما را راهنمایی و به هدفتان نزدیک تر کند.
ممکن است در مسیر کاهش وزن، سوالاتی برایتان پیش بیاید. برای رفع این مشکل، می تونید از طریق چت آنلاین، ارسال ایمیل و یا فرستادن عدد 100 به شماره پیامک 30006026 اقدام کنید. پس از دریافت پیام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

چگونه رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی را دریافت کنم؟

شروع رژیم و مسیر موفقیت

جهت مشاوره رایگان


کد 115 را به 30006026 بفرست


کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرد.